6.9.- 13.6.2018 Piatsa Michalis pri mori s polpenziou

Termin 6.9. – 13.6.2018

Cena 665€ / dospelá osoba s polpenziou, letecká doprava a poplatky vrátane

 

Cena zahŕňa polpenziou a la carte v restauracii Pi.atsa Michalis

lastminute-15 lastminute-13lastminute-14

Plážový dvojdom Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným „životom“.

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor / , bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994.

piatsa-michalis-potos-03 piatsa-michalis-potos-02 piatsa-michalis-potos-05

Plážové lehátka a ratanové slnečníky na pláži sú pred Piatsa Michalis k dispozícii. Izby sú 2, 3 lôžkové. Terasa na lll. poschodí má k dispozícií 2/3 L a 1/2 L izbu.

Vybavenie: sociálne zariadenie, kuchynka, klimatizácia a terasa cca 120 m2 s vonkajším ratanovým sedením.

  

Na ll. poschodí sa nachádzajú 4/2 L a 1/3 L izba. Vybavenie: sociálne zariadenie, balkón, klimatizácia každá 3-lôžková izba má vlastnú kuchynku, 2-lôžkové izby majú väčšiu kuchynku k dispozícií v hale na poschodí.

Na l. poschodí sa nachádza 3/2 L a 1/4L . Vybavenie: sociálne zariadenie, balkón, klimatizácia – kuchynka v hale na poschodí.

piatsa-michalis-potos-07 piatsa-michalis-potos-11 piatsa-michalis-potos-18

Detská postieľka k dispozícii zdarma pre deti do 2rokov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *