lastminute.saffari.sk

ADVENT V NEW YORK CITY 2022

USA / NEW YORK

ADVENT V NEW YORK CITY  2022

Prečo spoznať NYC inak a práve s nami?

  • sprievodkyňa ktorá pozná NYC / nie len atrakcie
  • poradíme vám a odporučíme to najlepšie
  • nehovoríte po anglicky? nevadí! zariadime všetko a sme vždy pri vás
  • skupina max 14 osôb
  • naša ck ponúka vlastné produkty od roku 1991 – boli sme tam, zažili sme to a preto to najlepšie ponúkame vám!

Čaká vás podmanivý program s množstvom vychytávok!

 nyvianoce images (2)

Advetný New york je jednoducho očarujúci. Mesto ktoré nespí, má pre vás pripravené práve v tomto čase, úžasné prekvapenia. Vianočné trhy, toľko Santa Clausov, rolničiek, červených svetrov a usmievajúci ludí ste asi ešte nevideli. Zoznámime vás s mestom, na ktoré sa nezabúda. Svetové značky, street food, jedinečná architektúra… a nehovoriac o štedrých nakupoch za fantastické ceny.Jediné čo potrebujete v meste akým je NYC, sú pohodlne topánky a úsmev. 

01 Deň

08.30 stretnutie na letisku SCHWECHAT 

10:45 ODLET smer NEW YORK

13:20 PRÍLET do NEW YORK 

V poobedných hodinách UBYTOVANIE HTL 4* pri Time Sq a následná prechádzka v srdci Manhattanu – Time sq.

02 deň 

09:30 – odchod na 5 Ave – návšteva katedrály sv. Patrika, Trump tower, hotel  Plaza, MOMA, 7 Ave Carnegie Hall  6 Ave – Radio city music city hall,  Time sqare. Grand Central Terminal.

09:30 odchod do Central parku – nezabudneme na Strawberry Fields & John Lennon, Dakota. American Museum of Natural History, The Metropolitan Museum of Art, Solomon R. Guggenheim Museum.

03 deň

10:00 – odchod do Jersey Gardens – outletove centrum v New Jersey. Zoskupenie amerických značiek pod jednou strechou. Ceny sú bez dane. Nákupy za rozumnú cenu. 

04 deň

09:30 PROGRAM – návšteva Wall street / financial district/, socha slobody, Gound Zero – One world Tower , nakupný dom 21 century, JR – Electronics, TJ maxx

Pozrieme sa do Little Italy -našli sme pre vás Café Roma pred 6 rokmi 🙂 je to kaviareň kam chodil Frank Sinatra.

05 deň

09:30 – odchod  na Midtown – Madison Square Garden, Flatiron, Herald sq, Odchod na 34str. nákupy v Macy´s a Victoria secret, DSW/ Designer shoe warehouse.

Vo večerných hodinách pôjdeme na TREE LIGHTING 2021 v Rockefellerovom centre cca 18:30 – zapnutie Vianočného stromčeka.

06 deň

New York Public Library (skratka NYPLslov. Newyorská verejná knižnica) je jednou z popredných verejných knižníc na svete a je taktiež jednou z najvýznamnejších výskumných knižníc Spojených štátov.

 Bryant Park je 9,603 akrov (38.860 m 2 ) súkromne hospodáriaci verejný park sa nachádza v New Yorku štvrti mesta Manhattan . Nachádza sa medzi piatej Avenue a Avenue of the Americas ( Sixth Avenue ) a medzi 40. a 42. ulicami v Midtown Manhattan . Východný polovica Bryant Park zaberá hlavná pobočka na New York Public Library (Nypl). Západná polovica, ktorá obsahuje trávnik, zatienené chodníky a niekoľko zariadení, sa nachádza úplne nad podzemnou stavbou, v ktorej sú umiestnené komíny knižnice.

GREEN LINE & VESSEL

High Line je verejný park postavený na historickej nákladnej železničnej trati nad ulicami na manhattanskej strane West Side. Začína z ulice Gansevoort v okrese Meatpacking na západnej 34. ulici, medzi 10. a 12. ulicou. Spoznajte New York City!

Program každého dna častokrát prispôsobujeme počasiu. Tento výlet mame vo veľkej obľube v big ? Mimoriadnym vrcholom Hudson Yards / Vessel je prudko stúpajúce točité schodisko. Toto interaktívne dielo si predstavili Thomas Heatherwick a Heatherwick Studio ako ústredné miesto, kde si ľudia môžu vychutnať nové perspektívy mesta z rôznych výšok, uhlov a výhodných bodov.
High Line je 2,33 kilometrov dlhý visutý park a Greenway na bývalom koľajisku na Manhattane. Jedná sa o pôvodné koľajiska z roku 1934, ktoré bolo dlhé celkom 21 km a 50 rokov sa po ňom dopravovali rôzne produkty medzi tunajšími továrňami. Po jeho uzavretí vznikli nápady na prebudovanie koľajiska na mestský park.

 

Návšteva Empire State Building  – západ slnka – vyhliadka na ktorú sa nezabúda.

07 deň 

TRANSFÉR NA LETISKO v obedných hodinách

ODLET smer EU – Schwechat

08 deň

Prílet do Schwechatu v ranných hodinách

CENA: 1660€ PRE OS V DVOJLôžKOVEJ IZBE 

CENA: 1480€ PRE OS V TROJLôžKOVEJ IZBE

CENA: 1380€ PRE OS V ŠTVORLôžKOVEJ IZBE

OBJEDNAJ

Cena zahŕňa:

* letecká doprava Viedeň / New York / Viedeň – priamy let

* ubytovanie v  4* HTL

* ubytovanie v DBL / 6 nocí/

* welcome drink

* transfér do/ z HTL          

* sprievodca, program                       

* volny vstup do GYM                           

* pripojenie na WIFI                                     

* Poistenie insolventnosti                                                                           

Povinné doplatky:

* Let. a bezpeč. poplatky 295€

* Palivový príplatok 39€

Nepovinné doplatky:

poistenie Európske cestovné poistenie – poistenie komplexné + storno

Orientačné ceny atrakcií: vstup muzea od 25 usd / niektoré múzea majú dobrovoľne vstupne. Broadway theatre od 65 usd do 250 usd  / Empire State Building 34 usd / One world trade center 37 usd

Strava: od cca 2,50 usd – street food / reštauracia od cca 9,50 usd menu

Cena garantovaná do 25.9.2021– po tomto dátume sa môže cena zmeniť os závislosti od ceny letenky. Kategória letenky je economy light ciže 8kg priručná + 2 kg príručná. Doplatok za batožinu 23kg každý smer je 50€ a rezervovanie miesta 40€

Processed with Moldiv

 

Edit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *