25.6. – 2.7.2020 – VYPREDANE JOGA Kekes beach 2020

 Kekes beach 2020

JOGA POBYTY

 z dôvodu opatrení / Covid – 19/ presunutý pobyt na sezónu 2021

 

Cena zahŕňa: leteckú dopravu, ubytovanie na Kekes beach 7 nocí, polpenzia / raňajky- večere/, transfér k  hotelu na/z letiska, sprievodca,  každodenné 2 fázové cvičenia / ASHTANGA JOGA & VINYASA JOGA & MEDITACIE & PRANAYAMA & AROMA TERAPIA/, letiskové poplatky, palivové poplatky.

Nepovinné doplatky : Cestovné poistenie v európskej cestovnej poisťovni.

Tento rok vaša mentorka jogy Patricia Klimeková,  pre vás pripravila zaujímavý program!

  

Posilníme a zregenerujeme nie len telo, ale aj myseľ prostredníctvom komplexného programu. Zaleží iba na vašom tempe aké si vyberiete. Intenzita cvičenia sa prispôsobuje individuálne podľa potreby skupiny či jednotlivca. 

Kekes beach je ideálne miesto pre znovu načerpanie energie, absolútneho splynutia s prírodou. Vy, more, príroda, grécka kuchyňa, ticho, slnko, komfort sú zárukou spokojnosti a aktívnej dovolenky.

Ak ste zástancom zdravého životného štýlu, ktorý pod pojmom dovolenka uprednostňuje ticho, pokoj, prírodu, nepoznačené pláže komerciou, prostredie s krištáľovo čistým morom, produkty vlastnej biofarmy, tak ste na správnom mieste. Kúpanie a oddych si môžete vychutnať v dvoch zálivoch s piesočnatým dnom, alebo na rozľahom skalnatom výbežku, kde vám prístup k moru uľahčia pripevnené rebríky / tzv. bazénový efekt/. Kekes Beach je vyhľadávaná destinácia, ktorú ponúkame od roku 1994. Jedinečné miesto so skvelou gréckou kuchyňou a s koloritom gréckeho vidieku.

NOVO zrekonštruované /2015/ ubytovanie na Kekes Beach je v priestranných (cca 25 m2 )  2 L , 3 L, 4L izbách s vlastnou terasou priamo na brehu mora.

Vybavenie: špeciálne anatomické matrace, kúpeľňa, fén, WC, klimatizácia, telefón, TV LCD/SAT, chladnička, kanvica, riad. Všetky izby sú moderne a kvalitne zariadené s dôrazom na funkčnosť a prostredie v ktorom sa nachádzajú.

Strava: formou polpenzie/ raňajky bufet a večera je servírovaná- 3 chodová / predjedlo, hlavný chod, dezert/

Izby sú obklopené zeleňou – borovíc a olív. Výnimkou nie sú ani granátové jablká, figy a broskyne.

 

7 thoughts on “25.6. – 2.7.2020 – VYPREDANE JOGA Kekes beach 2020

  1. Dobry den, mam zaujem o termin 20.6-27.6.
    Hlasim sa sama, je tu este niekto taky kto nema s kym ist a rad by isiel? Aka je cena, ked budem sama?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *