lastminute.saffari.sk

JOGA pobyt JÚN Kekes beach

ˇ

First moment
13.6. – 20.6.2024
760€ 1 izba voľná
20.6. – 27.6.2024
795€ 1 izba voľná
JOGA pobyt
letecky, polpenzia, mentor Jogy, dvojfázové cvičenie
objednaj : info@saffari.sk 

ALIKI

Joga / Meditácie/ Synergia tela a ducha / Urob niečo pre seba

ASHTANGA JOGA & VINYASA JOGA & MEDITACIE & PRANAYAMA & AROMA TERAPIA

JOGA POBYTY Kekes beach 2024

objednaj na info@saffari.sk 0903 622 242

Cena zahŕňa: leteckú dopravu, ubytovanie na Kekes beach 7 nocí, polpenzia / raňajky- večere/, transfér k  hotelu na/z letiska, sprievodca,  každodenné 2 fázové cvičenia / ASHTANGA JOGA & VINYASA JOGA & MEDITACIE & PRANAYAMA & AROMA TERAPIA/, letiskové poplatky, palivové a emisné poplatky, miestne dane a poplatky, mentora JOGY

Doplatky : Cestovné poistenie v európskej cestovnej poisťovni.

Ak ste zástancom zdravého životného štýlu, ktorý pod pojmom dovolenka uprednostňuje ticho, pokoj, prírodu, nepoznačené pláže komerciou, prostredie s krištáľovo čistým morom, produkty vlastnej biofarmy, tak ste na správnom mieste. Kúpanie a oddych si môžete vychutnať v dvoch zálivoch s piesočnatým dnom, alebo na rozľahom skalnatom výbežku, kde vám prístup k moru uľahčia pripevnené rebríky / tzv. bazénový efekt/. Kekes Beach je vyhľadávaná destinácia, ktorú ponúkame od roku 1994. Jedinečné miesto so skvelou gréckou kuchyňou a s koloritom gréckeho vidieku.

Komfortné ubytovanie na Kekes Beach je v priestranných (cca 25 m2 )  2 L , 3 L, 4L izbách s vlastnou terasou priamo na brehu mora.

Vybavenie: špeciálne anatomické matrace, kúpeľňa, fén, WC, klimatizácia, telefón, TV LCD/SAT, chladnička, kanvica, riad. Všetky izby sú moderne a kvalitne zariadené s dôrazom na funkčnosť a prostredie v ktorom sa nachádzajú.

Strava: formou polpenzie/ raňajky bufet a večera je servírovaná- 3 chodová / predjedlo, hlavný chod, dezert/

Izby sú obklopené zeleňou – borovíc a olív. Výnimkou nie sú ani granátové jablká, figy a broskyne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *