Last minute Piatsa Michalis 18.7. – 25.7.2019/ 8 dní

Termin: 18.7. – 25.7.2019

Konečná cena: 680€  

V cene je zahrnuta letecká doprava, ubytovanie, polpenzia a la carte, transfer, sprievodca

V cene nie je zahrnute poistenie

Jedinečné miesto, kde sa stretáva more, hudba a dokonalá harmónia chuti. Piatsa Michalis je situovaná priamo pri pláži. Od mora Vás delí iba vychýrená reštaurácia plná vône, čerstvých jedál a gastronomických zážitkov. Naši klienti oceňujú široký výber z jedálneho lístka a to vo forme polpenzie. Čerstvé ryby, mušle, chobotnicový šalát, rizotá s morskými plodmi, čerstvé kvalitné mäso z grilu a nekonečne čerstvé šaláty sú samozrejmosťou. Naši klienti jednoducho vedia čo je top.

    

lastminute-15 lastminute-13 lastminute-14

POLOHA: Mestečko Potos – priamo pri mori

UBYTOVANIE:

Dvoj lôžkové izby s výhľadom na more

  

Dvoj – trojlôžkové izby s výhľadom do dvora

  

Dvoj – trojlôžkové izby na terase / terasa ma cca120m2

  

Dvoj – troj –  štvor lôžkové suity nové pre 2-4 os

   

  

POLPENZIA:

Priamo v Piatsa Michalis formou a la carte / raňajky & večere

Plážový dvojdom Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným „životom“.

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor / , bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *