LM Piatsa Michalis 21.6. – 28.6.2018 / 8 dní

Obľúbená destinácia klientov CK SAFFARI od roku 1994

lastminute-15 lastminute-13 lastminute-14

PIATSA Michalis
21.6. – 28.6.2018

662€  kompletná LM cena na os
801€  pôvodná cena

Dieťa do 5 rokov a dieťa do
16 rokov majú zvýhodnené ceny.

Nové rodinné izby k dipozícii 3L / 4L

Vybavenie: manželské postele, rozkladací gauč a nové zariadenie izby, rýchlo varná kanvica, chladnička, kuchynka na poschodí k dispozícii , balkón, WIFI
V cene: letecká doprava, poplatky, polpenzia ala carte, ubytovanie, transfer, sprievodca

OBJEDNAŤ LASTMINUTE 

Plážový dvojdom Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným „životom“.

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor / , bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994.

piatsa-michalis-potos-03 piatsa-michalis-potos-02 piatsa-michalis-potos-05

Plážové lehátka a ratanové slnečníky na pláži sú pred Piatsa Michalis k dispozícii. Izby sú 2, 3 lôžkové. Terasa na lll. poschodí má k dispozícií 2/3 L a 1/2 L izbu.

Vybavenie: sociálne zariadenie, kuchynka, klimatizácia a terasa cca 120 m2 s vonkajším ratanovým sedením.

  

Na ll. poschodí sa nachádzajú 4/2 L a 1/3 L izba. Vybavenie: sociálne zariadenie, balkón, klimatizácia každá 3-lôžková izba má vlastnú kuchynku, 2-lôžkové izby majú väčšiu kuchynku k dispozícií v hale na poschodí.

Na l. poschodí sa nachádza 3/2 L a 1/4L . Vybavenie: sociálne zariadenie, balkón, klimatizácia – kuchynka v hale na poschodí. Izby su nové a vhodné pre rodiny s deťmi.

Detská postieľka k dispozícii zdarma pre deti do 2rokov.

 

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *