lastminute.saffari.sk

Máj v  NEW YORK CITY 2023 VPREDANÉ

Máj v  NEW YORK CITY 

nový program plný vychytávok, energie a nových zážitkov.  Radi Vám ho zašleme na Váš email / ✅ info@saffari.sk / 8 dní plných spoznávania. 
1/ termín : 27.4.- 5.5. 2023
2/ termín: 4.5.- 12.5.2023
NYC je mesto energie a všetko  čo tam zažijete, vás bude sprevádzať životom. Po návšteve NYC neprejde deň, keď ho neuvidíte – NYC je všade – je vo filmoch, je na reklamách, je v príbehoch. Pripravujeme program cesty pre vás tak,  aby ste pocítili tu jedinečnosť!
Tam som pochopila ze NYC nie je Amerika – je to New York. Je jedno či ste v Central parku alebo na Wall street – New York city ako celok dáva zmysel tým, čo tam človek prežije. Vedela by som vám rozprávať dlhé príbehy plné vôní a neskutočných zážitkov, ale “ TO SA JEDNODUCHO MUSÍ ZAŽIŤ!“
Destináciu New York pripravujeme pre vás od roku 2014. Spoznali sme toto krásne mesto osobne a dokonca sme sa stali až takou inspiráciou pre niektoré cestovné kancelárie , že sa neštítia kopírovať naše programy a vydávať ich za vlastné…. ale teší nás to! skutočne áno, lebo aspoň vieme, že vám ponúkame kvalitný program

 

01 Deň

stretnutie na letisku SCHWECHAT 

ODLET smer NEW YORK

 PRÍLET do NEW YORK 

V poobedných hodinách UBYTOVANIE HTL 4* pri Time Sq a následná prechádzka v srdci Manhattanu – Time sq.

02 deň 

09:30 – odchod na 5 Ave – návšteva katedrály sv. Patrika, Trump tower, hotel  Plaza, MOMA, 7 Ave Carnegie Hall  6 Ave – Radio city music city hall,  Time sqare. 

 Central park – nezabudneme na Strawberry Fields & John Lennon, Dakota. American Museum of Natural History, The Metropolitan Museum of Art, Solomon R. Guggenheim Museum. 

03 deň

10:00 – odchod do Jersey Gardens – outletove centrum v New Jersey. Zoskupenie amerických značiek pod jednou strechou. Ceny sú bez dane. Nákupy za rozumnú cenu. 

04 deň

09:30 PROGRAM – návšteva Wall street / financial district/, socha slobody, Gound Zero – One world Tower, Oculus

 

Pozrieme sa do Little Italy -našli sme pre vás Café Roma pred 6 rokmi 🙂 je to kaviareň kam chodil Frank Sinatra.

05 deň

09:30 – odchod  na Midtown – Madison Square Garden, Flatiron, Herald sq, Odchod na 34str. nákupy v Macy´s a Victoria secret, DSW/ Designer shoe warehouse, Grand Central Terminal.

06 deň

09:30 – odchod  do New York Public Library  je jednou z popredných verejných knižníc na svete a je taktiež jednou z najvýznamnejších výskumných knižníc Spojených štátov. Bryant Park je 9,603 akrov súkromne hospodáriaci verejný park sa nachádza v New Yorku štvrti mesta Manhattan . Nachádza sa medzi piatej Avenue a Avenue of the Americas ( Sixth Avenue ) a medzi 40. a 42. ulicami v Midtown Manhattan . Východný polovica Bryant Park zaberá hlavná pobočka na New York Public Library (Nypl). Západná polovica, ktorá obsahuje trávnik, zatienené chodníky a niekoľko zariadení, sa nachádza úplne nad podzemnou stavbou, v ktorej sú umiestnené komíny knižnice.

GREEN LINE & VESSELHigh Line je verejný park postavený na historickej nákladnej železničnej trati nad ulicami na manhattanskej strane West Side. Začína z ulice Gansevoort v okrese Meatpacking na západnej 34. ulici, medzi 10. a 12. ulicou. Spoznajte New York City!Program každého dna častokrát prispôsobujeme počasiu. Tento výlet mame vo veľkej obľube v big ? Mimoriadnym vrcholom Hudson Yards / Vessel je prudko stúpajúce točité schodisko. Toto interaktívne dielo si predstavili Thomas Heatherwick a Heatherwick Studio ako ústredné miesto, kde si ľudia môžu vychutnať nové perspektívy mesta z rôznych výšok, uhlov a výhodných bodov.
High Line je 2,33 kilometrov dlhý visutý park a Greenway na bývalom koľajisku na Manhattane. Jedná sa o pôvodné koľajiska z roku 1934, ktoré bolo dlhé celkom 21 km a 50 rokov sa po ňom dopravovali rôzne produkty medzi tunajšími továrňami. Po jeho uzavretí vznikli nápady na prebudovanie koľajiska na mestský park

 

Návšteva Empire State Building  – západ slnka – vyhliadka na ktorú sa nezabúda.

07 deň  

Check out

TRANSFÉR NA LETISKO v obedných hodinách

ODLET smer EU – Schwechat

08 deň

Prílet do Schwechatu v ranných hodinách

CENA: 1690€ PRE OS V DVOJLôžKOVEJ IZBE 

CENA: 1590€ PRE OS V TROJLôžKOVEJ IZBE

CENA: 1390€ PRE OS V ŠTVORLôžKOVEJ IZBE

OBJEDNAJ

Cena zahŕňa:

* letecká doprava Viedeň / New York / Viedeň – priamy let

* ubytovanie v  4* HTL

* ubytovanie v DBL / 6 nocí/

* transfér do/ z HTL          

* sprievodca, program                       

* volny vstup do GYM                           

* pripojenie na WIFI                                     

* Poistenie insolventnosti                             

Povinné doplatky:

* Let. a bezpeč. poplatky 295€

* Palivový príplatok 39€

Nepovinné doplatky:

poistenie Európske cestovné poistenie – poistenie komplexné + storno

Orientačné ceny atrakcií: vstup muzea od 25 usd / niektoré múzea majú dobrovoľne vstupne. Broadway theatre od 65 usd do 250 usd  / Empire State Building 34 usd / One world trade center 37 usd

Strava: od cca 2,50 usd – street food / reštauracia od cca 9,50 usd menu

Cena garantovaná do 20.12.2022– po tomto dátume sa môže cena zmeniť os závislosti od ceny letenky. Kategória letenky je economy light ciže 8kg priručná + 2 kg príručná. Doplatok za batožinu 23kg každý smer je 50€ a rezervovanie miesta 40€

Processed with Moldiv

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *