lastminute.saffari.sk

PIATSA MICHALIS 1.7. – 8.7.2021 posledné 2 izby

LM Cena: 790 EUR / konečná cena – letecká doprava, LP a PP poplatky, ubytovanie v Piatsa Michalis 7 nocí, polpenzia ala carte, transfer z/na letisko v GR, spriavodca, miestne dane, výhľad na more

Jedinečné miesto, kde sa stretáva more, hudba a dokonalá harmónia chuti. Piatsa Michalis je situovaná priamo pri pláži. Od mora Vás delí iba vychýrená reštaurácia plná vône, čerstvých jedál a gastronomických zážitkov. Naši klienti oceňujú široký výber z jedálneho lístka a to vo forme polpenzie a la carte. Čerstvé ryby, mušle, chobotnicový šalát, rizotá s morskými plodmi, čerstvé kvalitné mäso z grilu a nekonečne čerstvé šaláty sú samozrejmosťou. Naši klienti jednoducho vedia čo je top.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994. Heslo Piatsa Michalis ” mysli pozitívne “.

Plážové lehátka a ratanové slnečníky na pláži pred Piatsa Michalis k dispozícii pre našich klientov v cene pobytu. Izby sú 2, 3, 4 lôžkové.

Polpenzia raňajky a večera a la carte.
Polpenzia v Piatsa Michalis patrí medzi kulinárske zážitky.

POLOHA: Mestečko Potos – priamo pri mori.

2 thoughts on “PIATSA MICHALIS 1.7. – 8.7.2021 posledné 2 izby

  1. Dobrý deň,

    chcela by som Vás poprosiť o cenovú ponuku na tento pobyt pre 4 osoby. 2 dospelé osoby a 2 deti (10,7 rokov)

    Ďakujem Zápražná

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *