Piatsa Michalis 5.6. – 11.6.2020 Máme radi začiatok leta 590€

FIRST MINUTE 5.6. – 11.6.2020 Piatsa Michalis

Ak ste zástancom začiatku leta, keď sezóna pomaly začína a na pláži ste prakticky sami, tak práve pre vás mame v ponuke tento super výlet!

Cena konečná 590€

Cena zahŕňa: leteckú dopravu odlet Viedeň, prílet Bratislava, polpenziu a la carte raňajky a večere, ubytovanie priamo pri pláži, transfer z/na letisko v GR, sprievodca, letiskové a palivové poplatky.

Doplatok:  Poistenie v  ECP. Piatsa Michalis doplatky za izbu: suita 40€ dospelá os / pobyt 7 dní, izba na terase 30€ dospelá os /pobyt 7 dní, izba s výhľadom na more 10€ dospelá os / pobyt 7 dní

 

Jedinečné miesto, kde sa stretáva more, hudba a dokonalá harmónia chuti. Piatsa Michalis je situovaná priamo pri pláži. Od mora Vás delí iba vychýrená reštaurácia plná vône, čerstvých jedál a gastronomických zážitkov. Naši klienti oceňujú široký výber z jedálneho lístka a to vo forme polpenzie a la carte. Čerstvé ryby, mušle, chobotnicový šalát, rizotá s morskými plodmi, čerstvé kvalitné mäso z grilu a nekonečne čerstvé šaláty sú samozrejmosťou. Naši klienti jednoducho vedia čo je top.

      

lastminute-15 lastminute-13 lastminute-14

POLOHA: Mestečko Potos – priamo pri mori.

UBYTOVANIE:

Dvoj lôžkové izby s výhľadom na more

  

Dvoj – trojlôžkové izby s výhľadom do dvora

  

Dvoj – trojlôžkové izby na terase / terasa ma cca120m2

  

Dvoj – troj –  štvor lôžkové suity nové pre 2-4 os

   

  

POLPENZIA:

Priamo v Piatsa Michalis formou a la carte / raňajky & večere

Plážový dvojdom Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným „životom“.

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor / , bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne. Na raňajky a večere – vyberte si čo vám chutí.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994.

Plážové lehátka a ratanové slnečníky na pláži sú pred Piatsa Michalis k dispozícii pre našich klientov zdarma.. Izby sú 2, 3, 4 lôžkové. Terasa na lll. poschodí má k dispozícií 3 izby. Na II. poschodí sa nachádza 5 izieb. Na I poschodí sa nachádzajú 3 izby a 4 suity./ jedna dvojizbova a tri jednoizbove/.

Vybavenie: sociálne zariadenie, kuchynka, chladnička, WiFi, fén, klimatizácia, terasa cca 120 m2 s vonkajším sedením, balkóny s vonkajším sedením. Suity TV/SAT.

Detská postieľka k dispozícii zdarma pre deti do 2rokov.

OBJEDNAJ first minute Thassos 2020

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *