lastminute.saffari.sk

PIATSA Michalis PILATES 5.9.-12.9.2024

Thassos je láska na prvý pohľad. Po úspešnom júnovom pobyte s cvičením sa radi vrátime spoznať ďalší kút tohto čarovného ostrova. Mestečko Potos v PIATSA Michalis☀️

CENA: 860€

Mentorkou pobytu Pilates je Andrea Daníšková, inštruktorka pilates metódy, majiteľka PILATES STUDIO HARMONY.

“ Mojou milovanou prácou a koníčkom je zdravý, prirodzený pohyb.
Venujem sa umeniu každodennosti, praktikám, ako zosúladiť, 
zharmonizovať telo a myseľ, naučiť sa rozpoznať nesprávne pohybové
návyky a tie správne zaradiť do každodennosti, čo nám vie pomôcť k
pohodovému životu bez bolesti, kedy sa môžeme naplno tešiť zo všetkých
malých veľkých vecí. Na mojich lekciách sa venujem telu ako celku,
dýchacím cvičeniam a mojou obľúbenou parketou je špeciálne cvičenie s
chodidlami – footwork a cvičenia pre zdravé panvové dno. „

objednaj na info@saffari.sk

0903 622 242 info linka

Cena zahŕňa: leteckú dopravu, ubytovanie na Piatsa Michalis 7 nocí, polpenziaformou a la carte / raňajky- večere/, transfér k  hotelu na/z letiska, sprievodca,  každodenné 2 fázové cvičenia / PILATES/, letiskové poplatky, palivové a emisné poplatky, miestne dane a poplatky, mentora Pilates, podložky na cvičenie Pilates, ktoré vás budú čakať už na mieste pobytu.

Doplatky : Cestovné poistenie v európskej cestovnej poisťovni.
Ubytovanie v izbe typ suit alebo v izbe s terasou 50€ / pobyt os

POLOHA Piatsa Michalis: Mestečko Potos – priamo pri mori.

POLPENZIA:

Priamo v Piatsa Michalis formou a la carte / raňajky & večere. Záruka čerstvosti, miestnych špecialít a dokonalosť chuti.

Plážový dvojdom  Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným “životom”.

UBYTOVANIE:

Dvoj lôžkové izby s výhľadom na more – kompletne zrekonštruované

Kúpelňa
Izba zariadenie

Dvoj – trojlôžkové izby s výhľadom do dvora – kompletne zrekonštruované

Izba zariadenie
Kúpelňa

Dvoj – trojlôžkové izby na terase / terasa 150m2 – kompletne zrekonštruované

Terasa
Terasa izba 302
Kupelňa

Dvoj – troj –  štvor lôžkové suit nové pre 2-4 os

Izba 2L
Kupelňa suita
Suita 2+1

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť  udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor /, bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne. Na raňajky a večere – vyberte si čo vám chutí z jedálneho lístka.

Trojposchodový plážový dvojdom má výhľad na otvorené more. Piatsa Michalis patrí medzi najobľúbenejšie destinácie ostrova Thassos od roku 1994. Heslo Piatsa Michalis ” mysli pozitívne “.

Plážové lehátka a ratanové slnečníky na pláži pred Piatsa Michalis k dispozícii pre našich klientov v cene pobytu. Izby sú 2, 3, 4 lôžkové. Terasa na lll. poschodí má k dispozícií 3 izby.  Na II. poschodí sa nachádza 5 izieb. Na I poschodí sa nachádzajú 3 izby a 4 suit.

Vybavenie: sociálne zariadenie, kuchynka, chladnička, WiFi, fén, klimatizácia, terasa cca 150 m2 s vonkajším sedením na terase, balkóny s vonkajším sedením. Suity TV/SAT.  Detská postieľka k dispozícii zdarma pre deti do 2rokov.

11 thoughts on “PIATSA Michalis PILATES 5.9.-12.9.2024

  1. Dobrý večer,
    mám záujem o Pilates Pobyt s Andrejkou Daníškovou. Prosím o zaradenie a poslanie informácií. Ďakujem, prajem pekný večer, Marcela Valášková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *