Zoznámte sa prosím na ostrove 5.9. – 12.9.2019

PIATSA MICHALIS – Potos – Thassos

Dovolenka pre „SINGLE“ VYPREDANÉ

Termin 5.9. – 12.9.2019 

Túto sezónu sme pre vás pripravili dva termíny dovolenky, ktorá pozýva všetkých nezadaných na ostrov Thassos. Výlety, program aj ubytovanie, vám poskytnú priestor na spoznávanie a okrem ušetrených peňazí za jednolôžkovú izbu si môžete dopriať výlety podľa vlastného vyberú či užiť si dovolenku po svojom.

Ubytovanie je v dvojlôžkový izbách:

ak sa rozhodnete absolvovať dovolenku sám – určite sa nebudete tak cítiť, lebo v vo vami vybranom termíne, bude skupina zaujímavých ľudí, ktorí sú tiež BEZ PARTNEROV. „Partnera “ do izby si vylosujete priamo pri príchode do ubytovacieho zariadenia / dámy si budu losovať s dámskeho klobúka a pani s pánskeho. Po ubytovaní sa stretneme na večeri, kde sa každý predstaví a príbehy sa otvoria.

Cena na osobu s polpenziou a leteckou dopravou z Bratislavy 689€ vrátane letiskových a palivových poplatkov.

Objednať na: info@saffari.sk  info linka: 0903 622 242 Heslo- Zoznámte sa prosím

Nenútená atmosféra v Piatsa Michalis, plná pozitívnej energie vás určite zoznámi s príjemnými ľuďmi a možno práve tu spoznáte svoju spriaznenú dušu.

  More s dušou, ľudia so srdcom, príbehy s vášňou

  … to je grécky ostrov Thassos

Jedinečné miesto, kde sa stretáva more, hudba a dokonalá harmónia chuti. Piatsa Michalis je situovaná priamo pri pláži. Od mora Vás delí iba vychýrená reštaurácia plná vône, čerstvých jedál a gastronomických zážitkov. Naši klienti oceňujú široký výber z jedálneho lístka a to vo forme polpenzie. Čerstvé ryby, mušle, chobotnicový šalát, rizotá s morskými plodmi, čerstvé kvalitné mäso z grilu a nekonečne čerstvé šaláty sú samozrejmosťou. Naši klienti jednoducho vedia čo je top.

      

lastminute-15 lastminute-13 lastminute-14

POLOHA: Mestečko Potos – priamo pri mori

UBYTOVANIE:

Dvoj lôžkové izby s výhľadom na more

  

Dvoj lôžkové izby s výhľadom do dvora

  

Dvoj – trojlôžkové izby na terase / terasa ma cca120m2

  

Dvoj – troj –  štvor lôžkové suity nové pre 2-4 os

   

  

POLPENZIA:

Priamo v Piatsa Michalis formou a la carte / raňajky & večere

Plážový dvojdom Piatsa Michalis sa nachádza priamo v prímorskom mestečku Potos, 10 metrov od vlastnej pláže, od ktorej ho delí plážový bar s neopakovateľnou atmosférou. Piatsa Michalis vám cez deň ponúka v tieni viniča, ktorý vám dozrieva nad hlavou, príjemné posedenie. Postará sa o to rozmanitá ponuka jedál, teplých studených nápojov, či čerstvo vytlačenej šťavy z ovocia, ktoré sa podávajú aj na pláži. Vo večerných hodinách sa Piatsa Michalis mení na miesto s kvalitnou hudbou, pri ktorej sa môžete porozprávať, ale i zatancovať. Jedná sa o destináciu v meste s nočným „životom“.

Druhá polovica Piatsa Michalis má na prízemí situovanú reštauráciu Piatsa Michalis, kde sa podáva polpenzia – výber a la carte – je na vysokej úrovni / môže sa pochváliť udelením Certifikátu výnimočnosti od TripAdvisor / , bohatá na šaláty a špeciality gréckej kuchyne.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *