lastminute.saffari.sk

USA / NEW YORK

Milí naši klienti,

destináciu New York pripravujem pre vás od roku 2014. Spoznala som toto krásne mesto osobne a dokonca sme sa stali až takou inšpiráciou pre niektoré cestovné kancelárie , že sa neštítia kopírovať naše programy a vydávať ho za vlastné…. ale teší nás to! skutočne áno, lebo aspoň vieme, že vám ponúkame kvalitný program.

Takže NYC je mesto rozdielu, mesto vôni, mesto energie a všetko  čo tam zažijete vás bude sprevádzať životom ďalej. Po návšteve NYC neprejde deň, keď ho neuvidíte – NYC je všade – je vo filmoch, je na reklamách, je v príbehoch. Pripravujeme program cesty pre vás tak,  aby ste pocítili tu krásu!

Môj prvý dotyk s NYC som dostala od kamarátov z rozprávania a niekoľko rokov spať som sa tam vybrala s priateľkou Klárou, ktorá mi ukázala cukráreň Magnoliu 🙂 a samozrejme nie len to.

Tam som pochopila že NYC nie je Amerika – je to New York City. Je jedno či ste v Central parku alebo na Wall street – New York ako celok dava zmysel tým pocitom, ktoré tam človek prežije. Cca pred 5 rokmi som nasla Cafe Roma v Little Italy – mala krásna kafeteria je známa tým, že sem chodil aj Frank Sinatra. Za pultom ozajstných talianskych koláčov sa tyči tabuľka ONLY CASH. …hahahaha jedinečné ako celá cafe Roma! Na stene tejto kaviarne je od umelca menom Tristan Eaton  /street modern art/  obraz Audrey Hepburn. Tiež keď budeme na Wall street a prebehneme k Ground Zero okolo Oculus – pôjdeme uličkou a dáme si v Big Al´S Pizza tradičnú taliansku Pizzu 🙂 Vedela by som vám rozprávať dlhé príbehy plne vôni a neskutočných zážitkov…. ale  TO SA JEDNODUCHO MUSÍ ZAŽIŤ!

Tvoríme program podľa želania.

Sprievodkyňa je s klientami po celý čas pobytu.

Hotel 4* & 5* / priame lety / vip servis / transfer Limo

Máme v ponuke NYC V.I.P programom – na vyžiadanie.